Çene Dolgusu Ankara

Alt çene kemiğimiz zamanla yaşlanma süreci içinde hacim kaybeder. Daha belirgin bir alt çene kişide bir gençlik ifadesi sağlayabilir. Alt çene ucu, alt çene yan kısımlarda daha belirgin hatlar genelde daha üçgen bir yüz ifadesi sağlayabilir. Bunu sağlamak için ameliyatlı seçenekler olabilir. Ameliyatsız olarak dolgu uygulamaları ile alt çenenin daha belirgin hale getirilmesi mümkün olabilir.

Çene dolgusu Ankara uygulamasında çene uç kısıma dolgu yapılabilir. Alt dudak alt kısıma sıklıkla dolgu yapılarak çene boyu arttırılabilir. Bu alanda dolgu genelde kemik üzerine derin plana yapılır. Çok çeşitli dolgu maddeleri vardır. Bu alanda sıklıkla hyalüronik asit içeren dolgular verilebilir. Bu dolguların iyi tarafı gerektiği zaman eritilerek yok edilebilmesidir. Kalıcılık kişiler arası değişken olmakla beraber bu alanda sıklık 12-24 ay arası kalıcılık beklenebilir. Bu kişinin hacim eksikliği ile de ilgilidir. Bu alan dışında çene yan kısımlarında kemik üzeri alana dolgu verilebilir. Her iki tarafta yapılan belirginleştirme ile yüz daha üçgen hale gelebilir. Bu alanlarda gidecek dolgu miktarı beklenti ile ilgilidir. Hacim eksikliği önemlidir. Işlem sıklıkla çok ağrılı değildir. Bir iki noktadan girilerek dolgu verilir. Morluk şişlik olabilir. Tam etki görülmesi 1 hafta on gün kadar zaman alabilir. Belirli bir etki genelde hemen farkedilir.

Önemli nokta doğallığın bozulmamasıdır. Çene dolgusu Ankara fiyatları kullanılan malzeme ile değişkendir. Kullanılan dolgu sayısı önemlidir. Çene dolgusu fiyatları ve çene dolgusu ankara fiyatları ile ilgili en doğru bilgiyi doktorunuzdan almanızda fayda vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat