ÇENE  BOTOKSU ANKARA

Masseter kası alt çene arka kısımdan başlayıp yukarı doğru elmacık kemiğe uzanır. Bazı kişilerde bu kasın aşırı genişlemiş olduğu görülmektedir. Bu durum  çene botoksu Ankara ile azaltılabilir.

Diş sıkma özellikle kişi uykuda iken olur. Yakınları kişiye geceleri dişlerinin gıcırdattığını söylerler. Genelde kişinin gün içinde yaşadığı streslerle ilgili olabildiği gibi, belirgin bir nedende olmayabilir. Kişi sabah kalktığında çene bölgesinde ağrı hissedebilir. Dişlerinde hassasiyetler olabilir. Ayrıca diş yüzeylerinde aşınmalar olabilir. Gene gün içinde stres vb durumlar ayrıca yapısal olarak diş sıkma olabilir. Kişi farkında olmadan bunu yapar. Bütün bu durumlar kasın büyük olmasına neden olur. Ayrıca bunlar devam ettiği içinde kas büyür.

Masseter kası normalden büyük olduğu zaman yüz bölgesine daha kare bir görünüm verir. Yüzün üçgen formu kaybolabilir.

Çene botoksu Ankara ile masseter kası içine enjeksiyon yapılarak kas fonksiyonları azaltılabilir. Bu sayede kas büyüklüğü azalabilir. Etki yaklaşık 3-7 günde başlar. Etki süresi yaklaşık 4-6 ay arasında olabilir.

Çene botoksu Ankara ile bu durumlar azalabilir. Diş sıkma gıcırdatma vb durumlar daha az kişiyi rahatsız edebilir. Ayrıca yüz bölgesinde arka alt kısım incelmesine bağlı olarak daha üçgen bir görünüm elde edilebilir.

Çene botoksu Ankara fiyatları değişkendir. Tek bir fiyat yoktur. Durumunuz önem kazanır. Yapılan doz önemlidir. Doktor muayenesi sonrası belli olmaktadır.