Sırt Bölgesi İçin Vaser Liposuction Ankara

Sırt bölgesindeki yağ dokusu fazlalıklarını azaltmak için vaser liposuction ankara yapılabilir. Vaser liposuction ultrasonik liposuciton dur. Yağ dokuya seçici etki yapar. Kan damarları ve diğer yapılar daha az etkilenir.
Sırt böglesinde melek kanatları adı verilen fazlalıklar bulunabilir. Bu alan kilo vermeye dirençlidir. Bu alanda belirgin cilt fazlası yoksa ya da genç hastalarda liposuction ankara yapılabilir. Bel bölgesi arka kısımlarda da fazlalıklar bulunabilir. Ön kısımdan bir kısmı alınsada asıl olarak sırt böglesinden daha rahat alınabilir. Vaser liposuction ankara ile bu alandaki yağlar derin ve yüzeyel planlarda eritilir. Sonrasında suciton yöntemi ile alınırlar. Genelde alt kısımdan ve üst kısımlardan açılan küçük delikler yardımı ile işlem yapılır. Bu delikler operasyon sonrası kapatılır.
Morluklar şişlikler operasyondan sonra görülebilir. Geçicidir. Operasyon bitiminde korse takılır. Yaklaşık 3 hafta kadar korse takılması istenebilir.
vaser liposuction ankara yaptıranlar aşırı spor yapma sonrasına benzer bir ağrı kırgınlık tarifliyebilir. Vaser liposuction ankara fiyatları bölgelere göre değişir. En doğru bilgiyi doktorunuz verecektir.