Vaser liposuciton ankara çeşitli alanlara yapılabilir. Sık yapıldığı bölgeler karın, uyluk bölgesi, iç bacak, sırt bölgeleridir.

Vaser lipo ultrasonik liposuciton tekniğidir. Vaser yardımı ile yağ parçalanır. Kan damarları, lenf damarları etkilenmez. Yağ dokuya seçici etki yapar. Açılan küçük deliklerden vaser yapılır. Eriyen yağ geri alınır.

Hamilelikler, aşırı kilo alıp verme gibi durumlar sonrası karında deformiteler oluşur. Bu durumda karın bölgesine çeşitli işlemler yapılabilir.

Sarkmanız az ise, karın bölgesinde fıtıklaşma yok ise vaser liposuction ankara ya uygun olabilirsiniz. Işlem yaklaşık 2 saat civarı sürer. Karın ön yan duvarlara vaser lipo yapılır. Özellikle hep gözden kaçan alan göbek üst kısımıdır. Özellikle daha etkili bir sonuç için tüm karın bölgesine işlem yapılmalıdır.

Öncesinde ayrıntılı muayene gerekir. Fıtık vb durumlar bu işlemin yapılmasını imkansız kılabilir. Önce fıtık tedavi olmalıdır. Genel anestezi altında yapılır. Sadece vaser yapılacağı için büyük kesi olmaz. Küçük kesiler yapılır. Sonrasında bu alanlarda belli iz kalmayabilir.

Alınacak yağ miktarı kişiler arası değişir. Vaser liposuction ankara yaptıranlar çok yoğun olmayan bir ağrıdan şikayet edebilir. Ağrı tabiki kişiler arası farklıdır. Vaser liposuction sonrası korse takılır. Masajlar önerilir. Morluklar olabilir.

Vaser liposuciton ankara fiyatları değişir. Yapılacak işlem tıbbi durumunuz önemlidir. En doğru bilgiyi doktorunuz verecektir.