Yaşlanma ile beraber yanak bölgesinde gençlikte var olan üçgen tersine döner,yüz aşağı doğru sarkar. Elmacık kemik bölgesi hacimlendirilirse yüz daha üçgen bir görünüm alabilir. Daha genç bir görünüm olabilir. Bu işlem için elmacık kemiği dolgusu ankara, yanak dolgusu ankara işlemleri yapılabilir. Bu alana dolgu uygulamaları ile daha üçgen bir yüz elde edilmeye çalışılır.

Elmacık kemiği dolgusu ankara ya da yanak dolgusu ankara işlemleri sıklıkla hyalüronik asit dolgular ile yapılır. Bu alan için kullanılan dolguların kalıcılıkları daha farklıdır. Genelde 12-24 ay arasında kalıcılık vardır denebilir. Elmacık kemik bölgesinde bazı alanlara işaretleme yapılarak derinde kemik üzeri alana dolgu yapılır. Sıklıkla çok ağrılı olmayan bir işlemdir. Morluk şişlik olabilir. Etki genelde hemen belli olur. Tam halini alması 1 hafta kadar alabilir.

Elmacık kemiği ankara dolgusu fiyatları değişkendir. Verilen ürün önemlidir. Verilen miktar önemlidir. En önemlisi sizin ihtiyacınız olan miktar. Bunu en doğru olarak belirleyecek olan doktorunuzdur. Elmacık kemiği dolgusu ankara, yanak dolgusu ankara ile ilgili olarak en doğru bilgiyi doktorunuzdan alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir