VASER Hİ-DEF ANKARA

Bölgesel olarak bazı fazlalıklardan kurtulmamız mümkün olmayabilir. Tüm sporlar, diyet vb çabalara rağmen fazlalıklar kalabilir. Bunlardan kurtulmak için vaser liposuction hastalara yardımcı olabilir. Vaser sistemi yağ dokuya özeldir. Sinir, damar gibi yapılara zarar vermiyor olabilir. Daha saf bir yağ elde edilebilir. Bu sayede operasyon sonrası alanlarda hissizlik daha az olabilir.

Erkeklerde ve kadınlarda hi-def prosedürleri farklıdır. Erkeklerde karın bölgesi kas iz düşümleri kullanılarak kaslar ortaya çıkarılmaya çalışılır. Kadınlarda daha ince bir bel, daha yuvarlak popo elde edilmeye çalışılır. Vaser sistemi ile alınan yağlar başka alanlara aktarılabilir. Aynı işlem lazer lipoliz sonrası mümkün olmaz. Yağlar zarar görmüştür. Erkeklerde pektoral alan denilen göğüs bölgesinde kasları ortaya çıkarılmaya çalışılır. Özel korse operasyon sonrası giyilecektir. Yaklaşık 3 hafta kadar tutulur. İyileşme kişiler arası değişir. 2 hafta civarında toparlanma olacaktır.

Hi-def operasyonları için fiyatlar değişkendir. Doktor konsültasyonu sonrası belirlenir. Operasyonu yapılacak alanlar vb değişkenler bunu belirler.