KOLTUK ALTI BOTOKSU ANKARA

Aşırı terleme pek çok kişinin rahatsız olduğu bir durum. Özellikle koltuk altı bölgesi, el ve ayaklardan aşırı terleme görülebilir. Koltuk altı alan en sık aşırı terleme şikayeti olan bir alandır. Bu alanın sürekli ıslanması çeşitli mantar enfeksiyonlarına yol açabilir. Kıl köklerinde rahatsızlıklar, enfeksiyonlar görülebilir.
Özellikle aşırı terleme kötü kokuya neden olabilir. Kişiyi toplumda sıkıntıya sokabilir. Kıyafetlerde ıslanmalar olur. Kişi gene zor durumlarda kalabilir.
Aşırı terlemenin çeşitli tedavileri vardır. Bu alana yapılabilecek çok yüzeyel bir lazer lipoliz etkili olabilir. Ameliyat koşullarında yapılır. Basit olarak ise koltuk altı botoksu ankara ilel koltuk altı terleme tedavisi yapılabilir.

Işlem öncesi hassas hastalara uyuşturucu krem sürülebilir. Beklenir. Işaretleme yapılır. Botoks ankara sonrasında belirli aralıklarla yapılır. Koltuk altı botoksu ankara ile normal olarak yapılan botoks ankara ya göre daha yüksek dozlar yapılmaktadır.

Etki süresi yaklaşık 6 ay 1 yıl arasında sürebilir. Kişisel faktörler önemlidir. Çok aşırı terleyenlerde yüksek dozlar gerekli olabilir. Tekrarlayan uygulamalar ile kişinin terleme şikayeti azalabilir.

Koltuk altı botoksu ankara fiyat ya da terleme botoksu ankara fiyatları değişkendir. Tek bir fiyat olamaz. Çünkü uygulanan doz değişir. En doğru bilgiyi doktor görüşmesi sonrasında alabilirsiniz.